AKCESORIA

Wysokiej jakości akcesoria do utrzymania terenów zewnętrznych.

SKROBAK DO FUG

Idealny do usuwania trawy, mchu w fugach kostki brukowej, wymienne ostrze.

SKROBAK UNIWERSALNY

Do usuwania zieleni, mchu, zalegającej ziemi lub brudu na chodni- kach, przy krawężnikach lub innych miejscach, gdzie wymagane jest usunięcie przywartego brudu.

PROFESJONALNE GRABIE DO LIŚCI Z GNIAZDEM U-BOLT (regulowane)

Solidne, wytrzymałe grabie do liści do codziennego i profesjonalnego użytku, regulowana szerokość robocza. Zamknięte gniazdo U-bold, 22 płaskie zęby, cztery wzmocnione zęby zewnętrzne, ocynkowana szyna regulacyjna ze stali sprężynowej o wysokiej wytrzymałości, wzmocniony pałąk.

SKROBAK

Do usuwania zaschniętych zabrudzeń i resztek zaprawy. Stal ocynkowana, wymienne ostrze ze stali nierdzewnej, gniazdo Φ 28 mm. Wymienne ostrze.

SZUFLA ALUMINIOWA

Wielofunkcyjna szufla z ocynkowaną krawędzią do zbierania śniegu, ziemi i śmieci. Nitowana wymienna krawędź ze stali ocynkowanej, głębokie gniazdo do mocowania kija.

MIOTŁA ULICZNA

Wysokiej jakości miotła do sprzątania miejskiego. Solidney drewnia- ny korpus, otwór na rękojeść, bardzo gęste i długie włosie.

PRZENOŚNY UCHWYT NA WORKI DO ZBIERANIA ŚMIECI

Lekki uchwyt do zbierania śmieci w terenie. Zamontowany na stelażu worek pozwala na swobodne wrzucanie śmieci przy pomocy chwyta- ka Greifboy.

 
 

Perfectplus Sp. z o. o. Sp. K.

ul. Brochowska 21
52-019 Wrocław

Kontakt

tel.: +48 534 800 072
email: kontakt@czystyteren.pl